Kamper do wynajęcia – wypożyczalnia Łódź

Wypożycz Kamper to firma, która oferuje wynajem kamperów na terenie Łodzi i nie tylko. Proponujemy przystępne ceny, zależne w głównej mierze od sezonu, w jakim klient zamierza wyprawić się w podróż, a także od szerokiej oferty usług dodatkowych, na które można się w każdej chwili zdecydować. Ubezpieczenie wliczamy w cenę. Wypożyczenie kampera to u nas szybki i bezproblemowy proces – po wykonaniu kilku prostych formalności samochód będzie gotowy do drogi w umówiony wcześniej dzień.

Nasza wypożyczalnia kamperów może Ci zaproponować niezawodne pojazdy marki Ahorn. Samochody kempingowe, które oferujemy, charakteryzują się najwyższym standardem w kwestiach komfortu i bezpieczeństwa. Każdy kamper do wynajęcia jest bardzo przestrzenny i mieści ogromną ilość bagażu dzięki znakomicie zoptymalizowanej przestrzeni. Jest również zaopatrzony w nowe technologie, takie jak chociażby efektowne oświetlenie LED. Z nami wygodnie i bezpiecznie zwiedzisz całą Polskę i Europę, więc jak najszybciej skontaktuj się z nami, umów wynajem kampera i szykuj się do jazdy!

Wypożyczalnia kamperów – cennik

Wypożycz Kamper to profesjonalna wypożyczalnia kamperów, która jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje turystyczne potrzeby. Oferujemy bardzo przystępny i przejrzysty cennik, który oparty jest przede wszystkim o to, w jakim sezonie pojazd będzie użytkowany. Pod uwagę wziąć należy również koszty usług opcjonalnych, takich jak zapewnienie dodatkowego sprzętu czy dowóz pojazdu do domu klienta.

SEZON

NISKI

Okres od 1.XI do 28.II

450zł / doba

 

SEZON

ŚREDNI

Okres od 1.III do 28.IV;
Okres od 5.V do 23.VI;
Okres od 1.IX do 31.X.

550zł / doba

 

SEZON

WYSOKI

Okres od 29.IV do 04.V;
Okres od 24.VI do 31.VIII.

650zł / doba

 

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.