Skip to main content

Kamper Na Wynajem,  Wypożyczalnia – Warszawa

Nasza wypożyczalnia samochodów kempingowych obsługuje klientów z Warszawy i nie tylko. Jeśli myślisz o wielkiej podróży obejmującej kilka polskich lub europejskich miast, kamper do wynajęcia z oferty, którą proponujemy, będzie doskonałym wyborem.
Pojazdy do wypożyczenia to sprawdzone wozy marki Ahorn słyną ze swojego znakomitego stanu technicznego, umożliwiającego komfortową i bezpieczną jazdę, a także luksusowej części sypialnianej, przestrzennego aneksu kuchennego i wygodnej części sanitarnej. Są niezwykle ładowne i umożliwiają zabranie dużego bagażu. Dzięki temu można bez żadnych przeszkód zaopatrzyć się w pamiątki i różnego rodzaju podarunki z podróży dla rodziny i przyjaciół. Tym samym wypożyczenie pojazdu od nas może pośrednio sprawić radość również Twoim bliskim.

Prestiż i komfort w jednym

Ekskluzywny kamper na wynajem z wypożyczalni może być znakomitą opcją dla osób, które są zainteresowane aktywnym wypoczynkiem i lubią w trakcie urlopu zwiedzać wiele miejsc naraz. Nasze ceny są uczciwe i jawne – ze wszystkimi kosztami możesz się zapoznać na stronie internetowej. Wynajem kampera potrafi z całą pewnością odmienić urlop i zainteresować wczasowicza zupełnie nową formą wypoczywania, w której ciągłe bycie w drodze jest jedną z największych atrakcji. Dodatkowo łatwiej poznać kulturę danych miejsc poprzez spędzanie czasu w obszarach mniej uczęszczanych przez turystów.
Wypożyczenie tego środka lokomocji zapewnia niezależność i możliwość dowolnej zmiany trasy w trakcie wyjazdu. Eksplorowanie nowych miejsc jest wtedy znacznie przyjemniejsze i bardziej spontaniczne. Do tego cały czas ma się kontakt z naturą. Ten rodzaj podróży sprawi, że wczasowicze nabędą nowe doświadczenia, przeżyją wiele przygód i będą cieszyć się nowymi, pięknymi wspomnieniami. Dokonaj rezerwacji i wynajmij kampera już dziś, by jak najszybciej wyruszyć na urlop!

Wygodny wynajem samochodów kempingowych w Warszawie

Zadbanie o kilka prostych formalności to jedyny wymóg, jaki ma wobec Ciebie nasza wypożyczalnia, jeśli chodzi Ci po głowie wynajem kamperów. Pojazd należy w pierwszej kolejności zarezerwować w kalendarzu rezerwacyjnym dostępnym na stronie internetowej. Wysokość opłaty za wynajęcie kampera zależy od liczby dni, w których ma być użytkowany, a także od rodzaju sezonu turystycznego. Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje również możliwość zamówienia dodatkowych usług i sprzętu, np. grilla gazowego z butlą turystyczną, generatora prądu czy stołu z krzesłami. Zapewniamy kompleksowe wypożyczenie pojazdu turystycznego, dzięki któremu wakacyjny wypad będzie udany.
Skorzystanie z usług naszej wypożyczalni pozwala na odwiedzanie tych miejsc, w których dojazd komunikacją miejską mógłby być utrudniony. W szczególności są to tereny na obrzeżach miast i w malowniczych obszarach przyrodniczych. Dlatego właśnie proponujemy wypożyczenie samochodu tego rodzaju wszystkim osobom, które uwielbiają wycieczki na łonie natury – wypad nad jezioro, biwak w lesie czy weekendowy spływ kajakowy.
Wypożyczenie Ahorna to rozwiązanie znacznie tańsze niż inwestycja we własny pojazd. Pozwala także zaoszczędzić pieniądze na noclegach, które często są bardzo drogie. Wynajem takiego samochodu turystycznego w wypożyczalni umożliwia przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Wszystko dzięki dobrze wyposażonemu aneksowi kuchennemu. Właśnie dlatego ten wóz jest często wybierany przez miłośników budżetowych podróży. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej wypożyczalni w Gostyninie. Działamy również w Warszawie i innych miejscowościach w centralnej Polsce. Z przyjemnością przedstawimy wszelkie szczegóły dotyczące wypożyczenia auta turystycznego i uzgodnimy warunki współpracy.

Wypożyczalnia kamperów – cennik

Wypożycz Kamper to profesjonalna wypożyczalnia kamperów, która jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje turystyczne potrzeby. Oferujemy bardzo przystępny i przejrzysty cennik, który oparty jest przede wszystkim o to, w jakim sezonie pojazd będzie użytkowany. Pod uwagę wziąć należy również koszty usług opcjonalnych, takich jak zapewnienie dodatkowego sprzętu czy dowóz pojazdu do domu klienta.

SEZON

NISKI

Okres od 1.XI do 28.II

450zł / doba

 

SEZON

ŚREDNI

Okres od 1.III do 27.IV;
Okres od 8.V do 22.VI;
Okres od 1.IX do 31.X.

550zł / doba

 

SEZON

WYSOKI

Okres od 28.IV do 07.V;
Okres od 23.VI do 31.VIII.

650zł / doba

 

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.