Kamper Na Wynajem,  Wypożyczalnia – Warszawa

Nasza wypożyczalnia samochodów kempingowych obsługuje klientów z Warszawy i nie tylko. Jeśli myślisz o wielkiej podróży obejmującej kilka polskich lub europejskich miast, kamper do wynajęcia z oferty, którą proponujemy, będzie doskonałym wyborem. Pojazdy marki Ahorn słyną ze swojego znakomitego stanu technicznego, umożliwiającego komfortową i bezpieczną jazdę, a także luksusowej części sypialnianej, przestrzennego aneksu kuchennego i wygodnej części sanitarnej.

Ekskluzywny kamper na wynajem może być znakomitą opcją dla osób, które są zainteresowane aktywnym wypoczynkiem i lubią w trakcie urlopu zwiedzać wiele miejsc naraz. Nasze ceny są uczciwe i jawne – ze wszystkimi kosztami możesz się zapoznać na stronie internetowej. Wynajem kampera potrafi z całą pewnością odmienić urlop i zainteresować wczasowicza zupełnie nową formą wypoczywania, w której ciągłe bycie w drodze jest jedną z największych atrakcji. Dokonaj rezerwacji i wynajmij kampera już dziś, by jak najszybciej wyruszyć na urlop!

Wygodny wynajem samochodów kempingowych w stolicy

Zadbanie o kilka prostych formalności to jedyny wymóg, jeśli chodzi Ci po głowie wynajem kampera. Pojazd należy w pierwszej kolejności zarezerwować w kalendarzu rezerwacyjnym dostępnym na stronie internetowej. Wysokość opłaty za wynajęcie kampera zależy od liczby dni, w których ma być użytkowany, a także od rodzaju sezonu turystycznego. Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje również możliwość zamówienia dodatkowych usług i sprzętu, np. grilla gazowego z butlą turystyczną.

Wypożyczalnia kamperów – cennik

Wypożycz Kamper to profesjonalna wypożyczalnia kamperów, która jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje turystyczne potrzeby. Oferujemy bardzo przystępny i przejrzysty cennik, który oparty jest przede wszystkim o to, w jakim sezonie pojazd będzie użytkowany. Pod uwagę wziąć należy również koszty usług opcjonalnych, takich jak zapewnienie dodatkowego sprzętu czy dowóz pojazdu do domu klienta.

SEZON

NISKI

Okres od 1.XI do 28.II

450zł / doba

 

SEZON

ŚREDNI

Okres od 1.III do 28.IV;
Okres od 5.V do 23.VI;
Okres od 1.IX do 31.X.

550zł / doba

 

SEZON

WYSOKI

Okres od 29.IV do 04.V;
Okres od 24.VI do 31.VIII.

650zł / doba

 

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.