Skip to main content

Kampery do wynajęcia

Kamper Ahorn Canada AD gwarantuje luksus podróży i wypoczynku nawet sześciu osobom. Ergonomia i jakość foteli oraz materacy sypialnianych zapewniają maksymalny komfort. Duży aneks kuchenny przyciąga przyjemnością gotowania. Pozwala na swobodne przygotowywanie posiłków. Znajdziesz tu dużą lodówkę i przestronne szafki na produkty spożywcze. Aneks jest w pełni wyposażony w naczynia.

W przypadku kampera Ahorn Canada AE dostępne jest pięć miejsc oraz nieco zmniejszony aneks kuchenny.

Oświetlenie LED można przyciemniać i indywidualnie sterować za pomocą systemu elektronicznego. Dzięki temu zawsze stworzysz odpowiednią atmosferę. Łazienka zapewnia niezależność, komfort i higienę w każdym miejscu i czasie podczas Twojej podróży.

Kamper zachwyca obszerną przestrzenią do przechowywania. Wewnątrz znajdują się przestronne szafy, szafki i szuflady. Na uwagę zasługuje garaż. Zmieścisz tu rowery, meble ogrodowe, grill, walizki i wiele innych, niezbędnych w podróży rzeczy.

Ahorn Canada AD / Ahorn Canada AE – komfortowy kamper na wynajem

Samochody kempingowe z naszej nowoczesnej floty zapewniają gwarancję bezpiecznej i spokojnej podróży, w trakcie której można się w pełni skupić na wypoczynku i podziwianiu krajobrazów. Należy jednak wspomnieć o kilku ważnych wymogach, które musi spełniać kierowca. Komfortowe kampery do wynajęcia, które oferujemy, mogą być bowiem prowadzone wyłącznie przez osobę, która:

  • posiada prawo jazdy kategorii B,
  • ukończyła 26 lat,
  • posiada prawo jazdy od co najmniej 5 lat.

Duży kamper do wynajęcia to rodzaj pojazdu, który doświadczeni kierowcy z łatwością okiełznają i sprawnie przystosują się do warunków koniecznych do sprawnej i komfortowej jazdy. W cenie wynajmu nasza wypożyczalnia kamperów oferuje również dodatkowe ubezpieczenie, by podróż mogła przebiegać spokojnie i bez najmniejszych obaw. Zachęcamy do skorzystania z systemu internetowej rezerwacji, by sprawnie załatwić wszystkie formalności i jak najszybciej odebrać swój kamper na wynajem! Nasze maszyny pozwolą Ci odbyć wyjątkową podróż!

Poznaj kamper Ahorn Canada AD !

Zobacz wnętrze oraz dowiedz się o wymiarach i wyposażeniu.

https://www.youtube.com/watch?v=4BfKFCOCJe8

KLIKNIJ W VIDEO

Obejrzyj prezentację oferowanych kamperów

Sprawdź nasz cennik