Skip to main content

Wynajem kampera Włocławek

Podróż kamperem przez całą Polskę lub nawet Europę zapewnia poczucie wolności, o które trudno jest w trakcie tradycyjnych wczasów. Kemping to rodzaj aktywnego wypoczynku, w którego trakcie każda godzina jazdy jest tak naprawdę rodzajem wielkiej atrakcji. Poruszanie się po polskich i europejskich drogach wymaga jednak niezawodnej i komfortowej maszyny, dzięki której można będzie w pełni skupić się na odpoczynku.

Właśnie takiego rodzaju pojazdy oferujemy. Wynajem kampera we Włocławku i na terenie całej centralnej Polski można w naszej firmie zrealizować bardzo sprawnie i szybko wyruszyć w drogę. Samochody kempingowe marki Ahorn, z których składa się flota Wypożycz Kamper, są bardzo wygodne i oferują mnóstwo przestrzeni zarówno dla kierowcy, jak i dla wszystkich pasażerów, których łącznie może być nawet sześciu.

Działamy tak, by inne wypożyczalnie kamperów uznawały nas za wzór i dlatego jesteśmy zupełnie przejrzyści pod względem kosztów – kompletny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji!

Wypożyczalnia kamperów – cennik

Wypożycz Kamper to profesjonalna wypożyczalnia kamperów, która jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje turystyczne potrzeby. Oferujemy bardzo przystępny i przejrzysty cennik, który oparty jest przede wszystkim o to, w jakim sezonie pojazd będzie użytkowany. Pod uwagę wziąć należy również koszty usług opcjonalnych, takich jak zapewnienie dodatkowego sprzętu czy dowóz pojazdu do domu klienta.

SEZON

NISKI

Okres od 1.XI do 28.II

450zł / doba

 

SEZON

ŚREDNI

Okres od 1.III do 27.IV;
Okres od 8.V do 22.VI;
Okres od 1.IX do 31.X.

550zł / doba

 

SEZON

WYSOKI

Okres od 28.IV do 07.V;
Okres od 23.VI do 31.VIII.

650zł / doba

 

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.