Wynajem kamperów – wypożyczalnia Płock

Jeśli myślisz o aktywnych wczasach, w których ramach zamierzasz zwiedzić wiele atrakcji polskich lub europejskich, powinieneś rozważyć skorzystanie z usług naszej wypożyczalni kamperów. Działamy na terenie Płocka, a także całej centralnej Polski i chętnie zapewnimy Ci wyśmienitej jakości samochód kempingowy, którym udasz się na wakacje swojego życia wraz z rodziną lub znajomymi. Należy nadmienić, że wynajem kampera narzuca niejako nowy styl wypoczynku, w ramach którego wielką przygodą jest nie tylko zwiedzanie samo w sobie, ale też przemieszczanie się z miejsca na miejsce za sterami wielkiego i luksusowego pojazdu.

Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje bardzo przejrzysty i uczciwy cennik, w którym można zapoznać się z kompletną ceną wynajmu bez żadnych ukrytych kosztów. Dbamy o to, by klienci mogli podróżować szybko, komfortowo i bezpiecznie, więc w cenie zawiera się również ubezpieczenie. Wynajem kamperów to nie wszystko – mamy do zaproponowania również szeroki pakiet dodatkowego sprzętu i usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Wypożyczalnia kamperów – cennik

Wypożycz Kamper to profesjonalna wypożyczalnia kamperów, która jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje turystyczne potrzeby. Oferujemy bardzo przystępny i przejrzysty cennik, który oparty jest przede wszystkim o to, w jakim sezonie pojazd będzie użytkowany. Pod uwagę wziąć należy również koszty usług opcjonalnych, takich jak zapewnienie dodatkowego sprzętu czy dowóz pojazdu do domu klienta.

SEZON

NISKI

Okres od 1.XI do 28.II

450zł / doba

 

SEZON

ŚREDNI

Okres od 1.III do 28.IV;
Okres od 5.V do 23.VI;
Okres od 1.IX do 31.X.

550zł / doba

 

SEZON

WYSOKI

Okres od 29.IV do 04.V;
Okres od 24.VI do 31.VIII.

650zł / doba

 

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.