Skip to main content

Wynajem kamperów – wypożyczalnia Płock

Jeśli myślisz o aktywnych wczasach, w których ramach zamierzasz zwiedzić wiele atrakcji polskich lub europejskich, powinieneś rozważyć skorzystanie z usług naszej wypożyczalni kamperów. Działamy na terenie Płocka, a także całej centralnej Polski i chętnie zapewnimy Ci wyśmienitej jakości samochód kempingowy na wynajem, którym udasz się na wakacje swojego życia wraz z rodziną lub znajomymi. To świetna propozycja dla miłośników wypadów na łono natury. Dzięki jednemu z takich aut w komfortowy sposób dotrzesz nad malownicze jezioro czy do środka lasu.

Należy nadmienić, że wynajem kampera narzuca niejako nowy styl wypoczynku, w ramach którego wielką przygodą jest nie tylko zwiedzanie samo w sobie, ale też przemieszczanie się z miejsca na miejsce za sterami wielkiego i luksusowego pojazdu. To także niezależność – w trakcie podróży samochodem z wypożyczalni można do woli zmieniać trasę i zwiedzać nieodkryte i mało uczęszczane przez turystów zakątki europejskich miast.

Skorzystanie z usług wypożyczalni kamperów jest znacznie tańsze niż zakup własnego samochodu turystycznego. To również oszczędność wynikająca z konieczności utrzymania tego rodzaju pojazdu, wykonywania bieżących napraw i konserwacji. Dostępne w wypożyczalni auta kempingowe marki Ahorn to ekskluzywne wozy umożliwiające komfortową jazdę. Są przez nas regularnie sprawdzane, dzięki czemu masz pewność, że kamper na wynajem będzie niezawodny i bezpieczny. Zdajemy sobie sprawę, że awaria środka lokomocji w trakcie podróży może przynieść wiele stresu i nerwów. Wobec tego dostarczamy naszym klientom wyłącznie auta, w których szansa wystąpienia usterki jest bardzo mała.

Wynajem kamperów w atrakcyjnej cenie

Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje bardzo przejrzysty i uczciwy cennik, w którym można zapoznać się z kompletną ceną wynajmu bez żadnych ukrytych kosztów. Dbamy o to, by klienci mogli podróżować szybko, komfortowo i bezpiecznie, więc w cenie zawiera się również ubezpieczenie. Wynajem kamperów to nie wszystko – mamy do zaproponowania również szeroki pakiet dodatkowego sprzętu i usług. Są to między innymi generatory prądu, grille gazowe z butlą turystyczną, stoły z krzesłami czy deski surfingowe. Dzięki nim każdy wypad na wakacje będzie niezapomnianym doświadczeniem!

Zapraszamy do skorzystania z oferty i kontaktu z naszą firmą! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i porozmawiamy o szczegółach i warunkach współpracy. Zachęcamy również do odwiedzin naszej wypożyczalni w Gostyninie. Realizujemy wynajem także dla klientów z Warszawy, Płocka i innych miejscowości w województwie mazowieckim i centralnej Polsce.

SEZON

NISKI

Okres od 1.XI do 28.II

450zł / doba

 

SEZON

ŚREDNI

Okres od 1.III do 27.IV;
Okres od 8.V do 22.VI;
Okres od 1.IX do 31.X.

550zł / doba

 

SEZON

WYSOKI

Okres od 28.IV do 07.V;
Okres od 23.VI do 31.VIII.

650zł / doba

 

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.